Szybki zwrot nadpłaty podatku

Jeżeli z naszego rocznego rozliczenia wynika, że miała miejsce nadpłata warto jak najszybciej złożyć zeznanie podatkowe – zaowocuje to szybszym zwrotem nadpłaty ponieważ Fiskus ma 3 miesiące na przekazanie zwrotu do podatnika.

Termin złożenie rozliczenia podatkowego w urzędzie skarbowym za rok bieżący upływa 30 kwietnia – jest to termin ostateczny dlatego warto złożyć deklarację o wiele wcześniej. Unikamy wtedy stresu i pośpiechu a dodatkowo przy składaniu zeznania podatkowego osobiście możemy liczyć na szybszą obsługę ze względu na mniejsze kolejki niż przed końcem terminu składania deklaracji podatkowej.

Nawet jeżeli z naszego rozliczenia wynika, że mamy niedopłatę warto i tak skorzystać z możliwości wcześniejszego złożenia rozliczenia ponieważ wcześniejsze złożenie zeznania nie oznacza bowiem, że w tym samym czasie trzeba wpłacić podatek – z zapłaceniem można poczekać do 30 kwietnia.

Tagi: , , , , , ,
Napisano w Informacje dla prowadzących działalność

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Biuro rachunkowe ABACUS

ul. Smulikowskiego 4A, 3 piętro
00-389 Warszawa

Telefon: 22 629-12-17
Tel kom.: 695 555 507

Email:

ABACUS w Internecie
Lacan Technologies