Partnerzy

Logo Lacan1 Lacan Technologies

Lacan Technologies to wykonawca wdrożeń zintegrowanych systemów zarządzania zasobami – ERP, które wspierają codzienną pracę i funkcjonowanie przedsiębiorstwa, posiadając połączone ze sobą moduły odpowiedzialne m.in. za:

 • finanse i księgowość
 • magazyn i produkcję
 • obsługę klienta
 • marketing i sprzedaż oraz wiele innych

Lacan Technologies oferuje swoim Klientom:

Badania rozwojowe dla biznesu – przeprowadzamy szczegółowe analizy i     badania, na podstawie których tworzymy strategię wsparcia rozwoju dla firm

 • Integracja i tworzenie procesów biznesowych – kreujemy, modelujemy i     zarządzamy procesami, które odpowiadają za prawidłowe     funkcjonowanie biznesu
 • Optymalizacja zarządzania relacjami z klientem oraz zwiększanie sprzedaży –     dbamy o właściwy kontakt z klientem, wprowadzając obsługę CRM i systemy wspierające działy sprzedaży.
 • Rozwiązania informatyczne ERP i B2B – wdrażamy i dostosowujemy do środowiska     pracy zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP i B2B.
 • Doradztwo w zakresie zarządzania – zwracamy uwagę na szanse i zagrożenia     rozwojowe naszego klienta, korzystając z narzędzi doradztwa biznesowego i finansowego.
 • Controlling i wsparcie zarządu (Business Inteligence) – wspieramy aktywnie organy decyzyjne     firm w podejmowaniu strategicznych decyzji, mogących wpływać na kondycje ich biznesu.
 • Finansowanie rozwoju – pomagamy naszym klientom w przygotowywaniu wniosków unijnych m.in. o dofinansowanie na zintegrowane systemy ERP oraz B2B.

Firma od 4 lat działa na rynku polskim, z sukcesem przeprowadzając wdrożenia systemów zarządzania w branżach: produkcyjnej, e-commerce, nieruchomości, farmaceutycznej i przemysłu drzewnego.

Wielkim sukcesem firmy jest uwieńczenie jej czteroletnich osiągnięć w konkursie „Lider Przedsiębiorczości Roku 2012”, przyznawanej przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Nagroda została przyznana za innowacyjność, skuteczność i dynamiczny rozwój w czasie ogólnoświatowego kryzysu.

W ciągu 4 lat pracy z klientami Lacan Technologies ustabilizował swoją pozycję na rynku, przeprowadzając usługi:

wdrożenia platform B2B

 • projektowanie     i modelowanie systemów ERP
 • wspieranie klientów w pozyskiwaniu dotacji na system elektroniczny
 • usługi     usprawniające biznes: audyty, analizy wielowymiarowe, szkolenia     dedykowane

W 2012 roku firma uzyskała certyfikat „Rzetelna Firma”, który potwierdził wysoką wiarygodność Lacan Technologies jako partnera biznesowego, w zakresie przeprowadzanych rozwiązań systemowych.

Firma wspiera działania związane z rozszerzeniem dostępności systemów ERP w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, promując i wykorzystując działania unijne z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Aktywna działalność, skupiona wokół Programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego systemu typu B2B” polega na wspieraniu klientów w pozyskiwaniu środków na wdrożenie systemu B2B.

Głównym celem i misją Lacan Technologies jest optymalizacja biznesu, w kierunku:

oszczędności     kosztowej

 • redukcji procesowej
 • usuwania „wąskich gardeł”
 • zwiększenia dynamizmu rozwoju firmy
 • lepszego wykorzystania kapitału ludzkiego
 • controllingu finansowego i zarządczego

Firma pomaga przedsiębiorcom rozwijać różne obszary ich działalności i wskazywać na miejsca, które w perspektywie czasu mogą stać się szansą lub ryzykiem dla ich rozwoju i dalszej działalności.

Filozofia firmy zawiera się w 4 słowach:

 

IDEA – ROZWÓJ – INNOWACJE – SUKCES

Tylko idea zrównoważonego rozwoju, wsparta innowacyjnymi technologiami może przynieść firmie sukces.

Lacan Technologies prowadzi projekty dla instytucji państwowych, przedsiębiorstw prywatnych a także ośrodków szkoleniowych. Wizytówką firmy jest sprawne działanie i dobre przygotowanie merytoryczne od strony procesowej.

Strona: http://lacan.com.pl

EMERP MANAGEMENT

ERP Management to firma technologiczna, prowadząca usprawnienia w zakresie modułów funkcjonalnych systemu Open ERP. Od 2009 roku firma rozwija i opracowuje funkcjonalności dla przedsiębiorstw z różnych branż, prowadząc sprzedaż tzw. „systemów pudełkowych”. Jest to programowanie stosowane w firmach na całym świecie, które służy do zarządzania wybranymi departamentami firmy, w celu ich usprawnienia i zautomatyzowania.
Firma ERP Management dąży do tego, aby klient dzięki systemom modułowym osiągnął korzyści w postaci:

 • poprawy organizacji pracy w każdym departamencie
 • sprawnego przepływu informacji
 • integracji między modułami, obsługującymi wybrane działy
 • automatyzacji czynności czasochłonnych
 • usprawnienia obiegu dokumentów
 • obniżenia kosztów działalności
 • lepszego wykorzystania zasobów organizacji
 • zwiększenia efektywności działów sprzedaży, produkcji, obsługi klienta itp.

Rozwiązania, preferowane przez firmę ERP Management, są skierowane w głównej mierze do firm z obszaru mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Mają na celu poprawę ich obszarów działalności takich jak: obsługa klienta, marketing, księgowość, sprzedaż, magazyn czy produkcja.

Produkty ERP Management charakteryzują się dużą prostotą i funkcjonalnością. Wdrażane moduły automatyzują procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, pozwalają na oszczędność czasu i pomagają w organizacji jej pracy. Dzięki automatyzacji niektórych czynności, pracownicy ograniczają działania, które generują koszty i skupiają się na czynnościach przynoszących firmie realne korzyści. Pozwala to na wypracowanie trwałego modelu efektywnej pracy i ograniczenie sytuacji ryzyka do minimum.

ERP Management proponuje swoim klientom m.in.:

Moduł Obsługi Klienta (CRM)

Firma oprócz wdrożeń, zapewnia również podstawowe szkolenia z obsługi programów, wspierając tym samym swoich klientów i przyspieszając proces wdrożenia. Szkolenia prowadzą wyspecjalizowani informatycy, którzy krok po kroku wyjaśniają działanie oprogramowania, oraz uczą w jaki sposób z niego korzystać.

Otwarta formuła modułów systemu Open ERP powoduje, iż klient zyskuje produkt, który stosują m.in. takie marki jak Danone i instytucje jak rząd Portugalii. Klient ma możliwość szerokiego dostępu do dodatków i „bonusów”, usprawniających zarządzanie. Dzięki nim można synchronizować oprogramowanie z urządzeniami mobilnymi oraz np. integrować je z klientami poczty lub narzędziami Google.

ERP Management zajmuje się usprawnieniem funkcjonalnym różnych obszarów firmy i przyspieszeniem ich pracy. Za cel firma postawiła sobie redukcję czynności czasochłonnych i generujących niepotrzebne lub dodatkowe koszty. Moduły funkcjonalne mają za zadanie zautomatyzować część czynności, wykonywanych dotąd ręcznie przez pracowników, jak również skrócić i zintegrować procesy zachodzące w poszczególnych działach.

Oferta ERP Management skierowana jest do przedsiębiorstw, którym zależy na zwiększeniu efektywności kosztowej swojego biznesu i optymalizacji konkretnych obszarów swojej firmy.
Strona: http://erpmanagement.com.pl

logo_ES  ERP SYSTEMS

Firma ERP Systems specjalizuje się w tworzeniu i modelowaniu zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP. Na rynku zintegrowanych rozwiązań informatycznych działa od 2012 roku, proponując klientom usprawnienie procesowe i zmianę perspektywy zarządzania.

System ERP to kompletne oprogramowanie, służące do skutecznego zarządzania obszarami firmy takimi jak:

księgowość,

 • marketing,
 • kadry i płace,
 • obsługa klienta,
 • sprzedaż

Służy do integracji procesów zachodzących w firmie oraz redukcji kosztów związanych ze zbędnymi działaniami, które nie przynoszą przedsiębiorstwom wymiernego efektu.

Rozwiązania zintegrowane są kierowane do przedsiębiorstw z każdej branży. Firma ERP Systems specjalizuje się w systemach dedykowanych dla firm produkcyjnych, handlu detalicznego, usługowych oraz przemysłu rozrywkowego.

Oferta ERP Systems przewiduje model uniwersalny systemu, będący jednocześnie trzonem każdego modelu dedykowanego, na który składają się moduły:

Gospodarka magazynowa

 • CRM – Zarządzanie Relacjami z Klientami

 

 • Finanse i Księgowość
 • Płace
 • Kadry
 • Sprzedaż
 • Controlling i analizy biznesowe

W modelach dedykowanych dla branż, firma zawiera szereg funkcjonalnych modułów i dodatków np.

 1. branża produkcyjna – przygotowanie i planowanie produkcji,realizacja produkcji, sterowanie i rozliczanie produkcji, kontrola jakości, logistyka i magazyn

 

 1. branża logistyczna i dystrybucyjna – gospodarka materiałowa, magazyn wysokiego stanu, transport, dystrybucja,
 2. branża handlowo – usługowa – zarządzanie dokumentami handlowymi, zarządzanie informacją o     artykułach i kontrahentach, zarządzanie limitem kredytowym,     polityka cenowa, szybka sprzedaż
 3. branża e-commerce – sklep internetowy, integracja z serwisami Allegro i e-Bay, integracja sklepu z porównywarkami cen, integracja z firmami kurierskimi
 4. branża call – center – wirtualne biuro call-center, wirtualny monitoring CRM, zautomatyzowana centrala przekierowań, wirtualna centrala telefoniczna

W ramach prowadzonych usług ERP Systems wykonuje:

analizę potrzeb i modelu funkcjonowania klienta

 • określenie celów i sposobów ich realizacji
 • stworzenie odpowiednio dopasowanego systemu zarządzania ERP
 • wsparcie merytoryczne w postaci wstępnych szkoleń
 • ewaluacji systemu i dokonywania jego optymalizacji (serwis)

Trzon firmy stanowi prężnie rozwijający się dział deweloperski, który opracowuje nowe rozwiązania systemowe i modeluje wybrane elementy systemu na potrzeby klientów. W celu utrzymania wysokiego poziomu produkcji rozwiązań informatycznych wprowadzono szczegółowe procedury zarządzania i kontroli jakości oparte m.in. o standardy CMMI for Development oraz Project Management Instiute.

Wprowadzone standardy szczegółowo opisują proces tworzenia oprogramowania oraz jego testowania. Dzięki temu klienci mają pewność, iż otrzymane rozwiązanie jest w pełni dostosowane do profilu ich działalności i jest zgodne ze standardami programowania.

ERP Systems rozwija także otwarte oprogramowanie Open ERP, które rywalizuje na światowym rynku z komercyjnymi konkurentami takimi jak SAP, Sage czy Comarch. Dzięki otwartej formule oprogramowania użytkownicy mają dostęp do wsparcia ze strony programistów z całego świata, jak również mogą w pełni dostosować system do swoich potrzeb, nie zdając się tylko na sztywne rozwiązania “pudełkowe”.

Firma rozwija alternatywny system zarządzania, który można zmieniać i modelować pod kątem procesów zachodzących w firmach. Pozwala to stworzyć indywidualne propozycje dla firm, które szukają elastycznych i niestandardowych rozwiązań dla swojej działalności.

Rozwiązania ERP Systems dla biznesu to propozycja nieszablonowego systemu zarządzania, który w każdym momencie będzie można dostosować do zmian lub wymogów prowadzonej przez klienta działalności.

Strona: http://erpsystems.com.pl

 

EASERP ACCOUNTING SUPPORT

ERP Accounting Support (EAS) to pierwsza firma w Polsce, wykorzystująca technologię B2B i “know-how” z zakresu zarządzania i księgowości, której produkty są skierowane do firm, chcących mieć kontrolę nad swoimi finansami.

EAS jako firma księgowo – rachunkowa zapewnia wszystkie standardowe usługi związane z operacjami rachunkowymi oraz obsługą księgową firm. Klientom proponuje trzy rozbudowane produkty, które są innowacyjne na polskim rynku usług e- księgowości.

Pakiety Tradis, TN+ i Novum skierowane są do trzech różnych grup klientów. Ich celem jest właściwe zarządzanie przepływem finansów w firmie.

 

 1. Pakiet Tradis to odpowiednik standardowej usługi biura rachunkowego, które zajmuje się kompleksową obsługą firm z zakresu księgowości. Firmy przekazują swoją księgowość na zewnątrz, zlecając ją firmie     ERP Accounting Support.
 2. Pakiet Novum to produkt przełomowy w polskiej księgowości. Dzięki zaawansowanej technologii ERP EAS     prowadzi usługi analityczne, które pozwalają na pełną diagnozę     stanu finansowego firmy. Klient otrzymuje doradcę finansowego, który rekomenduje rozwiązania, mające na celu zwiększenie efektywności finansowej przedsiębiorstwa.
 3. Pakiet TN+ jest hybrydą pakietu Novum i Tradis. Klient wybiera nad którymi sprawami chce sprawować kontrolę, a którymi ma się zajmować EAS. Dzięki temu może obsługiwać kluczowe dla siebie obszary samodzielnie, a resztę zlecić zewnętrznej firmie.

 

Oprócz powyższych produktów, firma proponuje swoim klientom również prawie 130 usług do wyboru m.in. analizy (finansowe, kosztowe, biznesowe), audyty, szkolenia twarde, controlling, wsparcie procesu zarządzania, doradztwo finansowo – biznesowe, obsługę kadr i płac, wsparcie w zakresie tworzenia procedur i standardów zarządzania.

ERP Accounting Support na polskim rynku działa od 2011 roku. Skupia specjalistów ds. księgowości, którzy doradzają i pomagają klientom w prowadzeniu spraw rachunkowych i finansowych. Analizują ryzyko wystąpienia sytuacji nieprzewidzianych i komplikacji związanych z przepływami finansowymi.

Firma proponuje prowadzenie działań z tzw. “efektywnej kontroli”, która pomaga w diagnozie funkcjonowania przedsiębiorstwa i wskazuje na elementy, mogące zaniżać jego efektywność biznesową.

ERP Accounting Support mimo młodego stażu zyskało uznanie wielu zadowolonych klientów, dzięki sprawnej i rzetelnej obsłudze oraz otwartej postawie na klienta.

Filozofią firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, wykorzystując narzędzia efektywnej kontroli i monitoring operacji oraz przepływów finansowych.

ERP Accounting to firma tworząca nowy trend księgowości – księgowości informatycznej. Jej produkty skierowane są zarówno do przedsiębiorstw prywatnych i publicznych oraz instytucji państwowych, których priorytetem jest rzetelna kontrola i monitoring własnych finansów.

Strona: http://erpaccounting.com.pl

Napisano w Księgowość

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Biuro rachunkowe ABACUS

ul. Smulikowskiego 4A, 3 piętro
00-389 Warszawa

Telefon: 22 629-12-17
Tel kom.: 695 555 507

Email:

ABACUS w Internecie
Lacan Technologies